דרושות מטפלות לטיפול בקשישים

מלאי את הפרטים שלך ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי

  1. דף הבית
  2. מידע כללי

סיעוד - שירותים הניתנים לזכאי לגמלת סיעוד

על פי חוק ביטוח סיעוד, מי שזכאי לגמלת סיעוד יקבל שירותים שיסייעו לו בביצוע פעולות היום-יום ובניהול משק הבית, ויקלו על משפחתו את הטיפול בו ואת ההשגחה עליו.את שירותי הסיעוד יספקו חברות וארגונים שהוכרו כנותני שירותים. 
לשירותך, מערכת לאיתור נותני שירותים לפי יישוב
יצירת קשר

את השירותים המתאימים לך תוכל לבחור מתוך סל השירותים המוצע:

טיפול אישי בבית - שירותי טיפול הניתנים על ידי מטפל/ת במקום מגורי הקשיש, והם כוללים :  טיפול אישי והשגחה, כדי לעזור לקשיש, בהתאם למגבלותיו, בביצוע הפעולות היומיומיות הבאות:  לבישה, אכילה, רחצה, טיפול במצבי אי שליטה על הסוגרים, החלפת מוצרי ספיגה ומצעים, ניידות בבית ומחוצה לו,  השגחה למניעת סכנה לזקן ו/ או לאחרים.
- עזרה  בניהול  משק הבית, בזיקה ישירה לצרכיו השוטפים של הזקן. לא ניתן סיוע לצרכים של בני משפחה אחרים.

יצירת קשר


ביקורים במרכז יום

מרכז היום הוא מוסד המשרת קשישים תשושים, סיעודייים ותשושי נפש בקהילה, ונותן להם מענה טיפולי כולל ויומיומי. בכך מתאפשר לזקן המוגבל להישאר בביתו עם משפחתו, ולהימנע מעזיבת הבית והקהילה.

מרכז היום מספק תחת קורת גג אחת שירותים ופעילויות חברתיות ותרבותיות לצד טיפולים מקצועיים. השילוב הזה מאפשר לזקן הסיעודי לקבל את השירותים ביתר קלות, ויש לו הזדמנות להיות מעורב בחברה ובקהילה. ביקורי הזקן במרכז היום מסייע למשפחתו של הזקן ומקל עליה את הטיפול בו.  

יצירת קשר

 אספקת מוצרי ספיגה  חד-פעמיים
מוצרי ספיגה חד פעמיים למבוגרים.

משדר מצוקה


שירות של השגחה, המתבצע באמצעות קליטת קריאות לעזרה של קשישים, שנקלעו למצב של מצוקה. קריאות אלה מועברות באמצעות מתקנים, שהותקנו בבית הקשיש ומחוברים למוקד, המאוייש על ידי תורנים מתאימים (מוקדנים). בכך מורחבות למעשה שעות ההשגחה על הזקן למשך היממה כולה.
שירות המצוקה כולל את השאלת הציוד המקשר למוקד.

שירותי מכבסה - כביסה של בגדי הזקן, למי שזקוק לכך. 


לא יינתנו שירותים שנועדו לסייע בטיפול הרפואי במבוטח, או שירותים שנועדו לשנות את תנאי מגוריו, או עזרה בקניית ציוד לבית, או עזרים אישיים וכדומה.

 יצירת קשר
logo בניית אתרים