דרושות מטפלות לטיפול בקשישים

מלאי את הפרטים שלך ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי

  1. דף הבית
  2. אודות

אודות

לפני עשר שנים אימי נפתרה, אימי היתה גרה בתל אביב בשכונת התקוה.

לאחר שאחי נפטר, היא ירדה באופן משמעותי,היא היתה כל היום לידו הוא היה האור שלה ושלנו,היה אח זהב איפא שהוא נמצא יש לו הילה מיוחדת,עד היום עושים אזכרה בביתו יחד עם משפחתו,וגם לאימי עושים אזכרה ז"ל. עים ארוחה וברכות.

אימי קיבלה את מחלת אלצהיימר ולא ידענו מזה,לא היה מודעות למחלת אלצהיימר,הבנו שאי אפשר להשאיר אותה בתל אביב,אז אמי גרה אצלי כמה חודשים עד שמצאתי דירה ברחוב שלי והשכרתי לה את הדירה,והתחילו הבעיות,ואז ראיתי חברת סיעוד שוחחתי איתם.

 איך עושים את זה,היא אמרה לי את צריכה ראשית למלא טופס לתביעה לגמלת סיעוד,ולשלוח מסמכים רפואים,ואז האחות מגיעה לביקור הערכת תלות,אמרתי אני מוכנה,באה האחות בדקה אותה ואמרה התשובה תגיע עוד שבועיים,לבסוף קיבלה 9.75 שעות שבועיות.

ראיתי שזה לא מספיק פניתי לחברה מה אפשר לעשות,אמרו תקחי שירות פרטי,ושילמתי כמה חודשים באופן פרטי ואימי אין לה כסף היא היתה חיה ממכירת הבית שלה,והיו הוצאות,ואז פתאום אני עוברת בחולון מוצאת עוד חברה והמזכירה הצילה אותי תשמעי את יכולה להעסיק עובדת זרה היא תהיה אצלה כל היום בלילה היא ישנה אצלה אמרתי בסדר,צריך להגיש החמרת מצב,אימא נדחתה,לא ויתרתי הלכתי לבית משפט,אמרתי לכבוד השופט המצב של אימי החמיר,היא לא יכולה לצאת מהבית ,ולחזור אני אשה נשואה ויש ילדים שאני צריכה לדאוג להם,אמי צריכה עובדת זרה שתהיה איתה כל היום,החברה הראשונה לא אמרה לי כלום שאפשר להעסיק עובדת זרה,ושילמתי כסף באופן פרטי.


והאחות חושבת אני יכולה לטפל בה,ואז הוא שואל את האחות את לא רואה מצבה היא כן זקוקה לעזרה לטיפול,ואז הצלחנו והכל היה מהר.

אימי זכתה לחיות שנתיים בבית שלה ועל זה אני שמחה.


כרגע אני עובדת עם חברה חדשה שיש לה הטבות למצטרפים חדשים,ומציאת עובדים זרים/ות בשיטה אחרת בקלות ובמהירות.

החברה מכשירה את המטפלות במיוחד יש מטפלות שעוברות הכשרה איך לטפל בחולה אלצהיימר,ולתת כלים איך להעסיק אותם.

המטפלות עוברות הכשרה פעילות גופנית..

אז צרו קשר...

logo בניית אתרים